Online rezervace

Na dentální hygienu v ordinaci Novodental se můžete objednat prostřednictvím přímé online rezervace.Tento systém je určen pouze pro registrované klienty.Pro výběr termínu a vytvoření rezervace klikněte na tlačítko níže.

Pokud se registrovaní klienti objednávají  on-line je nutné, aby byla rezervace potvrzena rezervačním emailem.Pokud se tak nestane prosím kontaktujte mne,protože jinak Vaše objednávka není zanesena v objednávacím systému.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Vážení klienti,

prosím o trpělivost, objednávací doba je 2 měsíce. Rezervační systém je určen pouze pro registrované klienty(již byli na dentální hygieně a mají zde registrovaný email a tel. číslo). Rezervační systém neslouží novým klientům.Systém je nastaven tak, že jim neumožní realizovat objednávku. Stávajícím klientům vřele doporučuji, aby se objednali ihned po obržení  SMS připomínky vzhledem k dlouhý objednávacím termínům. Doporučuji si termín dohodnout před odchodem z ordinace.

Nové klienty přijímám pouze po emailové konzultaci či telefonické od spolupracujících lékařů (MUDr. Tomáš Růžička, MUDr.Edita Hvězdová, MUDr.Linda Bezděková,MUDr.Michaela Krauzová ),klienty bez registrace mohu zařadit na seznam náhradníků a kontaktovat je formou SMS pokud se aktuálně uvolní místo (většinou cca 14 dní)

 

Děkuji za pochopení

Kristina Novotná,DiS.

Tel : +420 776 572 310
E-mail: kristina.novotna@centrum.cz