Ortodontický pacient

 

Ve své ordinaci se také věnuji klientům, kteří absolvují léčbu fixními ortodontickými aparáty (rovnátky) a to jak dětem, tak i dospělým. Na rovnátkách se nacházejí drobné prostory, kde se kumulují zbytky potravy a zubní povlak. To může způsobovat pigmentace, odvápnění (křídově bílé skvrny), zubní kaz a zánět dásní. Pro to je nezbytné pro klienty s ortodontickými aparáty mít excelentní domácí dentální hygienu.

Nutné jsou také častější kontroly u dentální hygienistky. V rámci kontroly vyčistím dutinu ústní, odstraním zubní kámen, pigment a zuby nafluoriduji. Zásadní je aktualizace velikosti mezizubních kartáčků (rekalibrace). Tímto způsobem reagujeme spolu s klientem na aktuální situaci v dutině ústní.  Náplní kontrolní návštěvy je také kontrola a nácvik používání ostatních pomůcek domácí dentální hygieny. Doporučuji návštěvu v mé ordinaci 1 x za 3-4 měsíce.

Cena s AIR-FLOW (pískováním) je 1490 Kč – 60 min

Vážení klienti,

prosím o trpělivost, díky velkému zájmu jsou objednávací doby 3-4 měsíce. Rezervační systém je určen pouze pro stávající klienty. Nové klienty přijímám pouze po emailové konzultaci.( v termínu červen,červenec,srpen 2022). Alternativou je pokud budete mít zájem zařadit se na seznam náhradníků napsat mi SMS já Vás v případě uvolnění místa budu kontaktovat.

Děkuji za pochopení

Kristina Novotná,DiS.

Tel : +420 776 572 310
E-mail: kristina.novotna@centrum.cz